Украина
Кастинги Кастинги в серіали Кастинги в серіали у Києві

Пилот, 12 мин, шпионский детектив

Пилот, 12 мин, шпионский детектив
Тип оголошення: Кастинг
Тип проекту: Кастинги в серіали
Кастинг розпочався: 26 Квітня 2020
Прийом анкет до: 26 Травня 2020
Країна, місто: Украина, Киев
Умови оплати: Не оплачується
Загальні вимоги: чоловіки та жінки від 20 до 45 років
Статус:
Розкажіть про цей кастинг

Опис

Интершкола, военный, современный, угроза окупации Приазовья. Нужны, восновном, мужчины, желательно обладающие военной подготовкой и владеющие боевым искусством.
Герої та їх задачі.
Віталій Вітров, 30 років, капітан контррозвідки СБУ. Спеціалізація – провідник на/з окупованої території. Має сильні аналітичні здібності, високий рівень бойової підготовки. Благородний. Найбільше цінує бойове побратимство і чоловічу дружбу. Задачі: виконати завдання, відстояти і захистити свої цінності(він розуміє, що зрадник – це виключення, а не правило).
Ліза Науменко, 30 років, наречена Вітрова, однокурсниця, але змінила військову професію ставши юристом. Втомилася від роботи Вітрова і хоче змін, щоб одружитися і народити дітей. Намагається витягти свого нареченого на ювілей батьків.
Микола Миколайович Смолін, 40-45 років, підполковник контррозвідки СБУ – керівник відділу, у минулому офіцер спецназу «Альфа», у військовій академії був куратором курсу Вітрова. Піклується про підлеглих і вони звуть його «батя». Веде здоровий спосіб життя. Має молоду дружину і прагне, щоб вона народила йому сина, який продовжить військову династію. Прихильник ідеї, що Україна – частина Російської імперії.
Задача – захват «клієнта», щоб з*ясувати яка інформація йому відома, джерело інформації, після цього «ліквідувати» його.
Сергій Вікторович Василевький, 50 років, генерал-майор СБУ, заступник голови служби. Має проблеми зі здоров*ям, тому після цієї «операціЇ» збирається піти у відставку. Прагне спокійного ситого життя військового пенсіонера. Одружений, має двох дітей, які працюють на «теплих» місцях в СБУ. Стриманий і суворий. Задача – знайти «крота», зупинити диверсії.
В*ячеслав Баслов, «клієнт», 32 роки, офіцер МДБ ДНР. Навчався на паралельному курсі з Вітровим, вони знайомі. До 2014 року служив в СБУ, потім зрадив присязі і перейшов до сепаратистів, спокусився підвищенням і грошима. Зараз розчарований ДНР - його розрахунки не справдилися. Тепер хоче виторгувати собі можливість реабілітації. Прагне покинути військову службу і зайнятися бізнесом. Хитрий,носить бороду, не одружений.
Дмитро Ніщенко, 30 років, старший лейтенант ВБ СБУ. Гарний організатор, «пробивний», має велике коло корисних знайомств, також широку агентурну мережу. Але повільніше просувається у службовій кар*єрі через погану дисципліну, «шанує» алкоголь, часто розв*язує бійки. Друг і однокурсник Вітрова. Задача – запросити командира на святкування нового звання. Прагне підвищення і більше відповідальних завдань (задоволення амбіцій), але робить це у свій спосіб. Одружений, але дітей не має.
Руслан Хроменко, 30 років, капітан фельд*єгерського зв*язку. Інтелектуальний велетень, але фізично слабкий. «Ботан», який страждав у школі від «булінгу», носить окуляри, друг і однокурсник Вітрова. Не популярний серед дівчат, але намагається знайти дівчину серед подруг Лізи

Типажі

На рольПродавщица в чебуречной
Потрібнобудь-який бажаючий віком від 20 до 55 років жіночого статі
ОписЭфектная женщина пышных форм.


Заявка!
Посилання на кастинг: https://www.acmodasi.com.ua/c_72624.html
Кастинг переглянули: 733 разів. показати статистику
Всього подано заявок: 48 шт.
Дивіться також: Кастинги в серіали Кастинги Кастинги в Києві
30 днів тому, Місто Kiev

Дистанционная работа для активных и харизматичных! Выходите в прямой эфир из любой точки мира и зарабатывайте!

Telegram: "собачка"Live...

Тип проекту: Кастинги в реалити-шоу
Умови оплати: Оплачується
Прийом анкет : 26 Квітня26 Травня
Вимоги: від 18 до 35 років жінки
30 днів тому, Місто Киев

Всем привет, ищу сценариста для творческого проекта.
Так как сейчас карантин и мало работы, у меня есть время отснять небольшую короткометраж...

Тип проекту: Писатель/Сценарист
Умови оплати: Не оплачується
Прийом анкет : 26 Квітня26 Травня
Вимоги: до 100 років ч. і ж.


Додати кастингНе пропусти кастинг!
Киев, від 9 до 57 років ч. і ж. , Оплачується


Киев, від 17 до 29 років жінки , Оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2020

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.