Украина

Блоги -> Полезное -> Усі ми актори;))

Усі ми актори;))

 Кожного дня ми приміряємо різні маски наче в театрі. Іноді ми навіть не помічаєм,що в повсякденному житті ми всі артисти. Звісно всім нам доводилося брехати і саме в цей момент ми включаємо свою фантазію. Кожен прокрутив у своїй голові ту чи іншу ситуацію, і тоді починається імпровізація. В такі хвилини, дехто відкриває свої акторські здібності. Потім хтось починає розвиватися далі, а комусь лишається тільки сидіти на дивані та чекати свого зіркового часу.  

У мене було щось схоже, і через деякий час мені почали говорити щось таке: "Ой знайшлася тут зірка Голівуду". Раніше сприймала це за образу, а тепер згадую зі сміхом. 
Опублікований:04 Вересня 2018 19:59
Перегляди:275 статистика
Коментарі:0
Популярність:7
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
RSS коментарі блогу


Не пропусти кастинг!
Киев, від 6 до 45 років ч. і ж. , Оплачується

Киев, від 25 до 35 років ч. і ж. , Не оплачується

Киев, від 18 до 35 років жінки , Оплачується

© ACMODASI, 2010 - 2019

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.