Украина

Блоги -> Мысли вслух -> Іти до кінця чи звернути зі шляху?

Іти до кінця чи звернути зі шляху?

Більшу частину свідомого життя я точно знала, ким хочу бути і що хочу робити. Мене завжди дивували ці "відприски суспільства", які стрибають у стрімку течію життя - кудись віднесе і добре. Хоча з тенденцією збільшення кількості таких, відчуваєш себе більше тим відприском, якого течія не хоче нікуди нести і він пхнеться сам своїми силами туди, де колись у мріях поставив собі фінішний прапорець.

І от я пхнулась-пхнулась туди, вже і прапорець побачила, ось-ось і вирву його з землі, щоб встромити в нове бажане місце, а ні!.. Заплуталася... І не розумію, чи туди я йшла весь цей час, чи мій то взагалі прапорець? Чи це просто дурнуватий страх, про який я писала постом раніше?

 А у вас таке буває? Коли щось іде не так перед фінішом і вам страшенно хочется навіть не здатися, а просто побігти іншим шляхом? Як з цим боротися? І чи потрібно? Чи може то ткчія нарешті підключилась і доля зве туди, де ти дійсно повинен бути?

Опублікований:27 Травня 2017 15:18
Перегляди:635 статистика
Коментарі:0
Популярність:2
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
RSS коментарі блогу
Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.