Украина

Блоги -> Мысли вслух -> Рівність?

Блог Ярослава Волчанська

Рівність?Жінки – більшість, яка існує на правах меншості – зазначала американська актриса Лайза Кремер. І хоча велика кількість міжнародних документів визнають і гарантують рівність прав чоловіків та жінок, реалії показують нам абсолютно іншу картину.

«Хочуть рівноправ’я – хай ідуть розвантажують вагони, тоді і подивимось», «Не буду поступатись місцем в транспорті, у нас же рівноправ’я» - чули подібні фразочки?  Так кажуть найбільш «досвідчені» і «компетентні » борці за рівність. Питання рівноправ’я досі відкрите і актуальне: у той час, коли наука і техніка роблять великий крок уперед, людина розумна вигадує все, аби знайти собі проблеми. Б’ючись з тінню яке століття, виборюємо те, що апріорі має існувати у справді цивілізованому світі – гендерна рівність.

Рівноправ’я чомусь часто плутають з ідентичністю. Воно ж насправді передбачає, що представники і жіночої, і чоловічої статі зможуть мати однакові можливості у вияві себе в суспільстві, у певних кар’єрних досягненнях, оплаті своєї праці, наукових звершеннях, у праві на голос і свободу думки. Хіба ці вимоги є завищеними чи нереальними? 
Опублікований:13 Травня 2017 10:01
Перегляди:513 статистика
Коментарі:0
Популярність:2
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
RSS коментарі блогу
Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.