Украина

Блоги -> Мысли вслух -> Не думаю,що мені варто далі писати

Блог Ярослава Волчанська

Не думаю,що мені варто далі писати

Диференціація чи ідентичність в любові? Що це значить? Ми часто говоримо, що щирої любові немає в наш час, що все це вигадки для наївних мрійників -інфантильних людей. Я думаю,що під впливом розвитку суспільства розвиваються  всі абстрактні поняття, вони видозмінються і "адаптуються", стаю сучаснішими, пристосованішими, актуалінішими. Багато хто вважає, що любити - значить приносити в жертву свої інтереси заради інших,, або ставати з коханою людиною абсолютно ідентичними ,типу "Ти - це я, я -це ти". Хіба це прояв найвищого почуття? Позиція жертви і повне ототожнення - це любов? В такій любові більше егоїзму, ніж можна собі уявити, бо в кінці стосунків з'являються претензії "Я жив/жила лише тобою", "Я від стількох речей відмовився/відмовилась заради тебе".Але хіба подібні вчинки не були свідомим вибором?

Щодо диференціації,то для мене це стосунки за принципом "Я - це я, а ти - це ти". Ніяких жертв, ніякого паразитизму, лише здорові стосунки. Диференціація заключається в праві бути,бути іншим,бути не таким,але все одно бути прийнятим і коханим. Згодьтесь, що фраза "Я можу жити без тебе, але я обираю бути з тобою" значно щиріша за "Я не можу без тебе жити".
Опублікований:16 Травня 2017 20:35
Перегляди:687 статистика
Коментарі:0
Популярність:3
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
RSS коментарі блогу
Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.