Украина

Блоги -> Мысли вслух -> Хочете реформ?

Блог Ярослава Волчанська

Хочете реформ?

Лікарня - це одне з тих місць, де можна не лише прихопити вдвічі більше болячок, ніж ті, з якими ти прийшов, а ще в подарунок отримати розшатану НС. От написано "Початок прийому о 8:00".О котрій приходить лікар? О 10.Чому? Тому що пішли ви всі, я тут головна. Скільки приймати пацієнта? Ну хвилин 40, не для ретельного огляду пацієнта. Бо 20 хвилин треба, щоб по телефону вирішити всі свої проблеми, ще 10, щоб роздуплитись.  Вінець всього цього ОБІДНЯ ПЕРЕРВА. Зазвичай вона триває від 30 хвилин до "закрийте двері, я засікала час". Поївши від початку обіду і до кінця робочої зміни можна йти додому. Найголовніше,що і в черзі, і в кабінетах сидіть такі ж самі люди. Чому ж не можна знайти трохи поваги один для одного? А що вас вражає?

Опублікований:19 Червня 2017 14:17
Перегляди:1026 статистика
Коментарі:2
Популярність:16
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Григорий Сирота +434 PRO
21 Червня 2017 16:34

0
+100500
Имхо, взаимное неуважение - едва ли не краеугольный камень всех проблем Украины.
И, к сожалению, не "встречается и такое иногда" - скорее присутствует повсеместно, во всех сферах жизни и деятельности.
С редкими вкраплениями адекватных, позитивных людей, честно и качественно выполняющих свою работу без необходимости разного рода волшебных пенделей.
Это въевшаяся, уже на ментальном уровне, нездоровая хрень. Особливо в госконторах - передаваемая, как инфекция. Уходящее постсовдеповское поколение - заражает новое, молодое, в глаза той совдепии не видевшее, казалось бы.
С чисто же утилитарной точки зрения - очень многое, если не всё, зависит от руководителей на местах.


Ольга Бабицкая +1211
21 Червня 2017 12:12

0
Встречается и такое иногда..))
Стор:
1
Всі
.
RSS коментарі блогу
Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.