Украина

Блоги -> Мысли вслух -> Хелп

Блог Ярослава Волчанська

Хелп

Чесно, не знаю про що писати. В голові купа тем, але починаєш набирати текст і тут же з'являється питання "А кому це треба?", " Чи варто лізти зі своїми думками?" , "Що ти хочеш насправді, щоб тебе помітили чи зрозуміли?". Як боротись з подібним і чи варто взагалі починати боротьбу? Про що написати?
Опублікований:22 Травня 2017 21:52
Перегляди:820 статистика
Коментарі:4
Популярність:26
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Олександр +115
24 Травня 2017 23:12

0
Боротися за свій інтерес, улюблену роботу, кохану людину завжди варто


Ольга Бабицкая +1211
23 Травня 2017 19:43

+1
Смотря какую цель преследовать? Раньше в блогах беседовали и спорили даже, а сейчас всего несколько человек заглядывает и если интересная тема, то напишут пару комментариев. Некоторые открывают блоги по несколько штук сразу , думая, что на него обратят внимание режиссеры или кастинг-менеджеры..Но увы, ни те, ни другие не ходят по блогам..Тут все, кто ожидает новых объявлений и приглашений.))


Ярослава Волчанська 0
23 Травня 2017 21:45

0
Цілком згодна. Інколи хочеться подискутувати з людьми,але складається відчуття, що у нас табу на свою думку, більшість така зашугана і не впевнена. Дякую за Вашу думку)


Ольга Бабицкая +1211
24 Травня 2017 22:28

+1
просто многие в других соцсетях больше времени проводят..да и там чаще не высказывают мнение, а только лайкают.))
Стор:
1
Всі
.
RSS коментарі блогу
Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.