Украина

Блоги -> Кино -> Не важливо! Ти професійний актор чи початківець.

Не важливо! Ти професійний актор чи початківець.

Доброго дня. Давно хотів затронути тему відношення керівництва та учасників знімальної групи до акторів. Це зрозуміло, що є професійні актори, а також початківці, які  щонайменьше виконують ролі акторів масових сцен. Так ось профактори частіше всього ставлять свої умови, як перед участю в проектах так і можуть їх змінювати в ході зйомок в той час як з початківцями (АМС і т.д.) укладаються усні домовленості щодо умов участі в проектах. В свою чергу замовник не рідко порушує ці умови. Одним із таких порушень це - перепрацювання часу. Яка причина? Все звичайно просто! По перше- це можуть бути два керівника на площадці, які тягнуть кожен в свою сторону, відповідно команда не розуміє, що ж насправді робити. Часті перекури, затягування обідів і. т.д. це все призводить до порушення графіку зйомок. Хто від цього страждає? Та звісно, що актор масовик, чи груповик з тієї причини, що за перепрацювання він не отримає відповідну компенсацію. По друге - забезпечення харчуванням! Як правило актори масовики отримують за зміну від 150 до 350грн., при цьому 12 годин на площадці. А якщо ж розібратисьто виходить, що учасник повинен за свої кошти заплатити за проїзд та забезпечити себе харчуванням. То скільки він заробить? Розумію що більшості керівників все одно в той час як одна половина учасників харчується, а інша збоку спостерігає. Цікаво, як зручно? По третє- межі бути не повинно і в порядності спілкування, рівності та толерантності. Єдиним фактором, який повинен різнити професійного актора і початківця це - оплата праці! Саме професійному актору сплачують більше за його високі навички акторської майстерності. Все інше не обговорюється! Хоча розумію, що на частину умов в такий нелегкий час  люди самі погоджуються. На першому місці повинна бути звичайна людяність! Було б добре, щоб про  випадки таких непорозумінь йшли не тільки обговорювання в блогах, ай з цього робились відповідні висновки на всіх рівнях кіноіндустрії.

 
Опублікований:03 Листопада 2018 19:53
Перегляди:241 статистика
Коментарі:5
Популярність:105
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Олександр +117
08 Листопада 2018 17:51

0
В багатьох проектах пишуть про харчування на майданчику (хоча б чай-кава) чи додаткову погодинну оплату за перепрацювання, але чи відповідає це дійсності..?


Володимир Михаль +2 PRO
12 Листопада 2018 18:29

+2
Так, я з вами згоден.Бувають інші випадки, наприклад в "Агенти справедливості" на обідню перерву замовили більше комплексів (страв) ніж було людей з основної групи. Пригостили АМС, хоча в умовах цього не було. Кошти ж за обід не вирахували. Звичайна людяність! Респект таким керівникам!


Евгений Чистый +16
07 Листопада 2018 20:29

0
Хотелось бы больше аргументации. Может быть примеров, а то выглядит как сумбур в духе - мне так не нравится.


Володимир Михаль +2 PRO
08 Листопада 2018 12:02

0
По великому рахунку я мав на увазі з початківцями укладаються усні домовленості щодо умов участі у проектах. В свою чергу замовник не рідко порушує ці умови, а саме - перепрацювання часу й відповідно не виплата за це додаткових коштів, не забезпечення харчуванням в разі тривалої зміни, порядності спілкування... Хоча зрозуміло, що на частину таких умов люди самі погоджуються, але на першому місці повинна бути людянність.


Евгений Чистый +16
08 Листопада 2018 12:26

0
Вот это и напишите в главном посте. распишите в деталях. Предложите своё видение решения проблемы или что делать людям, свои рекомендации и ит.
Стор:
1
Всі
.
RSS коментарі блогу

Зображення буде фізично видалено з нашого серверу і його неможливо буде відновити. Продовжити видалення?

Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.