Украина

Блоги -> Прикольное -> Як знімати блоги та ставати відомим. Мотивація та причини, або "Зачем?"

Як знімати блоги та ставати відомим. Мотивація та причини, або "Зачем?"

В попередньому блозі ми визначились із навзою - памятаємо, що вона повинна асоціюватись саме із ВАМИ, та, за можливості, бути дотичною до тематики каналу.

Давайте задамось питанням - для чого нам власний канал? Я умисно завів про це тему після обрання назви, оскліьки знаю як це буває на початковому етапі - в голову стрільнуло "хочу бути відеоблогером" і все тут! Хочу свій канал, а ще б алєнький цвяточєк і взагалі, де мій покємон??!!!  Але Ви вже вибрали назву, і якщо продумували її за моїми порадами, то вже приблизно уявлете для чого вам цей ресурс взагалі.

Скажу чесно, я виношував ідею канала приблизно роки 3-4, але не одразу розумів, що він повинен бути саме  на YouTube. Насамперед, інет - місце для розваг, а з тою тематикою, з якої починав я - вийти в топ БЕЗ вкладень було нереально, і вже зважаючи на це я постійно відмовляв себе від ідеї власного Ютуб-канала.

Для чого Вам канал? Ви просто хочете бути популярним? Нема сенсу створювати такий ресурс, ну хіба у Вас є достатньо коштів для його розкрутки, та й в цьому випадку не факт, що вкладення принесуть результат. Вам гріє душу ідея, що зможете знайти себе в світовій мережі та ще й помилуватись на свою мордяку... перепрошую обличчя? Мотивація теж собі така, хоча, якщо мета просто спостерігати за собою з екрану знімайте відео і переглядайте їх на компі, або попросіть купити Вам проектор і транслюйте на відео-стіну - так буде створюватись ефект більшої величини.

Як на мене, є два пункти, що виправдовують вашу жагу до власного ютубівського "медіахолдингу". Перший з них - це унікальний та цікавий контент. Я маю на увазі не те, що Ви будете знімати скетчи та пародії, яких на просторах інету і так вже мільйони (хоча і такий варіант в одиничних випадках вискакує), а те, що у Вас є продумана ніша в якій Ви себе бачите і, яка ще не зайнята іншими (або зайнята не надто продуманими "іншими"). Ви повинні усвідомити, що цікавий матеріал - це половина успіху канала (про інші складові ми поговоримо пізніше) і якщо основною мотивацією буде саме поділитись таким матеріалом із широкою аудиторією, то, як правило, канал проживе довше декількох місяців і має усі шанси на успіх.

Особисто в мене не було унікального контенту, яким би я міг поділитись, але я чітко усвідомлював свою нішу в просторах Ютуба і послуговувався другою із прийнятних мною мотивацій - змога доносити до широких верств власну позицію. Мені завжди було важливо, аби люди усвідомлювали свою відповідальність за ті чи інші речі, і тому я завжди хотів донести до пересічного глядача тезу про те, що саме він формує якість та спрямованість контенту, який переглядає (адже зрештою бізнес влаштований за формулою "попит створює пропозицію"). І, мабуть саме усвідомлення цих речей, зрештою, підштовхнуло мене до створення SavintsevTV, адже мені захотілось зробити виклик - на хостингу, де переважно шукають розваги, я зайняв нішу україномовного відеоблогера із політичною спрямованістю випусків, без сатиричних відступів, до яких залучав звичайних перехожих. Те, що це не приносить особливого успіху не бентежить мене, адже мені це  ДУЖЕ ЦІКАВО! Я готовий витрачати на це весь свій вільний час і навіть більше.

І звісно ж тут, як правило, зіштовхуешся з тим, що, можливо ти і готовий витрачати на це свій час, але потрібно ще знайти КОМАНДУ, що буде поділяти твої цінності та буде готовою працювати на перспективу, що в умовах сучасності дуже важко зробити, кожен хоче ВСЕ і ОДРАЗУ - від цього розпадаються колективи, втрачаються дружні звязки, а в деяких випадках ще й виникає потужна конфронтація з колишніми коллегами по цеху...

Якщо Вам було цікаво читати і такі публікації потрібні тисни зелений палець догори під текстом. І в наступних блогах я розповім, як я пережив ці моменти, та про що ще варто попіклуватись, якщо твоя мета - бути відомим.
Опублікований:04 Липня 2017 13:39
Перегляди:716 статистика
Коментарі:0
Популярність:6
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
RSS коментарі блогу
Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.