Украина

Блоги -> Прикольное -> Як знімати блоги та стати відомим

Як знімати блоги та стати відомим

Тривалий час я намагався зрозуміти, що потрібно зробити для того, щоб бути відомим. Та ще й  в умовах, коли в тебе немає ані грошей, ані необхідних звязків, ти один, в тебе навтіь немає відеокамери...

Знаєте, думки про популярність почали мене мучати напевно десь з років 15 і з того часу я шукав ідеальний шлях до публічності. Якщо Ви спитаєте чи знайшов я його - я відповім  "ні", тому, що його не існує - для кожного це своя стежка, і, в більшості випадків, надто терниста, тому що шоу-біз (як і велика політика) дуже жорстка сфера діяльності, в якій ти повинен бути готовий до зрад найближчих тобі людей, необгрунтованих звинувачень та невиправданих абміцій.

Однак є певні універсальні, чи так би мовити базові кроки до цієї мети, завдяки яким можна наблизитись до омріяного екрану. Найпростіший серед них - це канал на YouTube. Нащастя, сучасна світова мережа надає безліч можливостей для молоді ставати популярним, без особливих вкладень. Але готуйтесь до рутинної праці, адже канал - це не просто відео зняте в home-style, це праця (ну звісно, якщо Ви серйозно зібрались бути відомим), щоденна та виснажлива - для того щоб стати успішним, потрібно повністю віддаватись своїй справі.

Особисто я зіштовхнувся з багатьма "банальними" проблемами, які вирішував за мірою їх надходження, хоча напевно краще було б почитати подібний блог і оминути їх. З першою такою проблемою я зіштовхнувся ще до створення самого каналу)) так саме так, якщо Ви думаете, що негаразди почнуться пізніше, то помились!)) Допремєрний період теж багатий на сюрпризи. Потрібно було вибрати назву самого каналу.

Тут одразу дам пораду: якщо Ваша мета - популярність, канал повинен містити ваше імя чи псевдонім, чи назву вашого продакшну, чи назву продакшну який би Ви хотіли б мати і який люди будуть асоціювати саме з ВАМИ.

Так ось, я довго розмірковува як би мені назвати канал. Друзі часто називали мене Сава, і насправді, я навіть подумував зробити саме таку назву, тільки транслітерувати його англійською, але тут я згадав про репера сЯву, і отямився, адже абсолютно не хотів, щоб мене з ним асоціювали. Зрештою один із моїх знайомих порадив мені назвати канал своїм прізвищем, тільки в кінці додати ще TV, зробивши транслітерацію, я побачив, що візуально воно теж виглядає привабливо та модерно, а головне - це було МОЄ прізвище! І тут спрацювала одна з перших та основних несподіванок - невиправдана амбіція, адже оператор, який розпочинав зі мною створення каналу (камери то в мене своєї не було) був абсолютно проти такої назви каналу. На питання "чому?" - відповідь була одна "тому що не хочу", і було байдуже, що зніматись в самих роліках оператор не хотів і навіть відмовлявся, щоб позакадром був його голос; було байдуже, що ми розподіляли обовязки на технічні (зйомка і монтаж відео) та творчо-представницькі (контент, смисл та обличчя, яким звісно ж був я). Дійшло до того, що ми дуже сильно посварились із цього приводу. Але все ж таки вже протягом тривалого часу канал SavintsevTV працює, збільшує свою аудиторію та стає різноманітним у своїй тематиці.

Як саме вдалось переконати оператора, та які ще несподіванки Вас очікують - про все це читайте у наступних блогах. Якщо є запитання - залишайте їх в коментарях, і я обовязково на них відповім.
Опублікований:27 Червня 2017 14:06
Перегляди:2232 статистика
Коментарі:4
Популярність:37
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
Стор:
1
Всі


Дмитрий Семашко +22
04 Липня 2017 00:33

0
Если конкретно о Вашем блоге, знаете почему у Вас профи качество а просмотров почти нет? А у других по 100-500к но снимают любители. Потомучто нет смысла делать копию популярных новостей в инете. Такое и по ящику можно глянуть. Люди хотят там интересных и полезных зрелищ.


Сергій Савінцев +3
04 Липня 2017 12:38

0
ну я б не зовсім тут погодився, оскільки наприклад СотнікТВ в Росії, має дуже подібну траекторію.
Хоча загалом згоден - до ютуб переважно лізуть за розвагами, тому в тому амплуа, яке я обрав для себе важко просуватись, але тим воно і цікавіше))


Дмитрий Семашко +22
06 Липня 2017 23:50

0
Новости нужны, но подачу делать нужно, в другом разрезе или с другим подходом. Вы используете стиль официальных каналов. Нужно использовать блоговый стиль. В чем суть даже и сказать не могу. Но обычно это стиль разогрев и мгновенное остужание публики. Вбросы типа iphone 7 гов... и тут же как я его хочу )


Колтик Володимир +30
27 Червня 2017 23:09

+1
Корисна інфа , дякую Сергій!!
Стор:
1
Всі
.
RSS коментарі блогу
Блоги
Нові теми© ACMODASI, 2010 - 2018

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.