Украина

Блоги -> Кастинги -> Чому важливо відсилати фото своїх дітей до кастингу?

Чому важливо відсилати фото своїх дітей до кастингу?

До кастингу важливо бути готовими. Для режиссера-постановщика важливо розуміти спочатку образ,а там мінімальні риси схожості з персонажем під якого і підбирається актор. В модельному бізнесі та на телебаченні на відміну від кіно не потрібно мати акторського професійного рівня, достатньо виглядати за параметрами встановленими на кастингу. Діти - це окрема тема та і до них має бути незвичний підхід. По перше під час занять з дитиною над номером, маленькою постановкої батькам слід більше всього приділяти увазі "Чи спілкуєтесь Ви з дитиною на рівних?" Якщо це так, достатньо демонструвати, що потрібно робити або вигукувати, як сами відхиляти частини тіла, робити вчасно рухи головою та незабувати про дихання між словами! 

Звісно все починається з фото, а вже прийшовши на кастинг і потрібно підтвердити свій фотогенічний вигляд необхідною майстерністю поведінки, забуваючи про своє я і чітко вживаючись у роль персонажу. Дуже важливо слухати опис персонажу з вуст сценаристів епізоду або танцювальної постановки. Саме там в психологічному портреті є механізм наших знань підражати будь-кому, але знаючи свою зовнішню риторику рухів, вічей, губ, бровей, плечей. Часто думаючи, що Ви вже виглядаєте як створила Ваша уява, Вашого персонажу зовні харизмою не співпадаючою з мімікою. Потрібно займатися перед зеркалом.

Діти це зовсім інше, вони не уявляють себе кимось і не налаштовуються на сторонній лад співбесідника, тому коли я бачу дитину на фото, з вірогідністю 100%, розумію, чи підходить її типаж та харизма на даний епізод в кіно чи телесеріалі. Найкраще під час підготовки до проекту працювати з дитиною коли поруч її мама! в цей момент дуже легко відчути всі дрібні комплекси та бар'єри дитина, бо перед мамою дитина почуває себе більш сміливою! Більш детально можна сказати під час зустрічі, відразу зрозуміло чим саме потрібно займатися в сфері шоу-бізнесу, щоб не витрачати свій дрогоцінний час!        
Опублікований:14 Грудня 2018 01:14
Перегляди:496 статистика
Коментарі:0
Популярність:8
Автор:
   Коментарі


Для роботи з розділом потрібно зареєструватися або увійти в систему.
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Пароль
Увійти через˜

Вхід
Email
Пароль
RSS коментарі блогу


Не пропусти кастинг!
Киев, від 30 до 33 років чоловіки , Оплачується

Киев, від 18 до 25 років ч. і ж. , Не оплачується


© ACMODASI, 2010 - 2019

Всі права захищені.
Матеріали, що знаходяться на цьому сайті належать їх правовласникам. Використовувати будь-які матеріали з цього сайту заборонено без попередньої домовленості з їх власником. При копіюванні текстових або графічних матеріалів з ​​цього сайту активне посилання на сайт www.acmodasi.com.ua обов'язково повинне супроводжувати такий матеріал. Адміністрація сервісу не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену на цьому ресурсі третіми особами.